Ana Sayfa              Kurumsal               Ürün Grupları              Bayiliklerimiz              Uygulama  Örnekleri              Bize Ulaşın               

 

.::. Kurumsal Kimlik .::.

 

SAĞLAM BAHÇE MAKİNALARI; Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket ederek, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla satış, pazarlama ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir.

Firma olarak Sektördeki amacımız; Kalitesini dünyaya ispat etmiş tanınmış markaların yanında,  kalitesine güvendiğimiz ve test ettiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmak, Kalite standartları ve çağdaş teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en iyi ürünü en ekonomik şarlarda pazarlamaktır.

Pazarlamasını yaptığımız tüm markaların ürünlerinde satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak  gayesiyle faaliyetimize devam etmekteyiz.

Satış ve Pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Çapa Makinaları, Bahçe Pulverizatörü, İlaçlama Pompaları,  Ağaç Kesim Motorları, Çim Biçme Makinaları, Su Motorları, Motorlu Tırpanlar, Jeneratörler ve diğer Bahçe Tarım makinalarından oluşmaktadır.


Misyonumuz,

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılayarak, Bahçe ve Tarım Makinaları alanında teknolojik yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz,

Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak, satış ve pazarlamasını yaptığımız makina ve ekipmanlara ihtiyaç hasıl olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

SAĞLAM BAHÇE MAKİNALARI; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile imalatına devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.